Inciatyva „Auginu Lietuvą”

8-erius metus neišnešiotų naujagimių tėvų įkurta asociacija „Neišnešiotukas” veikia visoje šalyje ir dirba tam, kad gimę kūdikiai bei jų šeimos visoje Lietuvoje jaustųsi psichologiškai tvirtesnės; pasiruošusios iššūkiams; aprūpintos tiek reikiamomis žiniomis, tiek priemonėmis mažinančiomis ligų bei mirčių tikimybes.

Tačiau gyvybės stebuklus kuria darnus rūpestingų medicinos profesionalų darbas ir tėvai, kurie vertina bei supranta specialistų darbą bei padeda savo vaikams įgydami žinias, naudodamiesi bendruomenės parama bei psichologine pagalba.

Šiuo metu kuriame unikalią mokymo ir mokymosi platformą, padėsiančią įgyvendinti Europos naujagimių priežiūros standartų diegimą, pasiekti plačiąją visuomenę ir įgalinti bendradarbiavimui šeimas bei įvairaus profilio specialistus. Daugiau apie edukacinę platformą skaitykiteČIA.

Tam, kad aiškiai išgrynintumėme kas yra svarbu medikams, sukūrėme 6 klausimų apklausą. Maloniai prašome pasidalinti ja su savo kolegomis bei Jūsų atstovaujamos organizacijos nariais ir skirti iki 2 min. ją užpildyti. Kiekvienas Jūsų atsakymas yra labai vertingas ir lygiagrečiai sukurta apklausa visuomenei leis pasiekti maksimaliai geriausią rezultatą platformos naudojime.

APKLAUSA 

https://www.instagram.com/p/4RPSvkQmlF/

Pirkinių krepšelis