Kviečiame dalyvauti: „Normalus nėštumas ir gimdymas: smurtas ir nepagarbus elgesys akušerijoje ir moterų gyvenime“.

Maloniai kviečiame dalyvauti tarptautinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Normalus nėštumas ir gimdymas: smurtas ir nepagarbus elgesys akušerijoje ir moterų gyvenime“ (angl. „Normal labour and birth: Violence and Abuse in Midwifery and Women’s’ Life“), skirtą pasidalinti ir pagilinti akušerijos žinias apie normalaus nėštumo ir gimdymo priežiūros ypatybes, akušerinės priežiūros modelių taikymą įvairių šalių sveikatos priežiūros įstaigų perspektyvomis, labiausiai atkreipiant dėmesį į smurtą ir nepagarbų elgesį moters gyvenimo laikotarpiais. Taip pat labai svarbu dalintis įžvalgomis apie sveikatos priežiūros specialistų patiriamą smurtą iš pacienčių ir jų artimųjų perspektyvos.

Konferencijos laikas: 2024 m. gegužės 3 d. (penktadienį), 10 val.
Konferencijos vieta: Konferencija vyks mišriu būdu: nuotoliniu būdu ZOOM platformoje ir Kauno kolegijoje (Pramonės pr. 22A; 4-407 auditorija).
Prisijungimo nuotoliniu būdu duomenys:
Nuoroda: https://zoom.us/j/92793844952
Meeting ID: 927 9384 4952

Konferencija – NEMOKAMA (tiek nuotoliniu būdu, tiek dalyvaujant kontaktu).

Konferencijos moderatorė – Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos katedros lektorė bei Kauno kolegijos Alumnų klubo asociacijos narė, Lietuvos akušerių sąjungos viceprezidentė, Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus patarėja, VDU doktorantė ir mokslo darbuotoja Alina Liepinaitienė.
Renginys skirtas – akušeriams, dėstytojams, akušerijos studentams, socialiniams darbuotojams,
psichologams, bendrosios praktikos slaugytojams (visų specializacijų).
Visi konferencijos pranešimai bus skaitomi ANGLŲ kalba.

Dalyvių registracija iki gegužės 2 d.: REGISTRACIJOS FORMA

Konferencijos programą rasite čia: Konferencijos programa

Konferencijos pranešėjams ir dalyviams, kurie dalyvavo visą konferencijos laiką, bus išduodami elektroniniai pažymėjimai (išsiunčiami registracijos metu pateiktu el. paštu), patvirtinti Lietuvos Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro direktoriaus. Patvirtinamos 6 valandos, tinkamos pažymėti kvalifikacijos kėlimą.

Dalyviams, dalyvaujantiems konferencijoje gyvai, kavos ir pietų pertraukos nemokamos. Konferencija
finansuojama iš Šiaurės ir Baltijos šalių akušerių sąjungos vykdomo projekto „How to protect normal birth“.

Pirkinių krepšelis